7-го грудня 2015 року в ліцеї відбулося військово-спортивне свято присвячене Дню Збройних Сил України. Участь в змаганнях прийняли ліцеїсти 10-х та 11-х класів. Під час свята учасники продемонстрували свої навички в стройовій підготовці, наданні першої медичної допомоги пораненим, знанні стрілецької зброї та історії Збройних Сил України, а також продемонстрували свій рівень фізичної підготовки та прагнення до перемоги під час воєнізованої естафети. Кращими виявились учні 11 Б класу.

Категория: Новини | Просмотров: 409 | Добавил: SANYA | Дата: 08.12.2015 | Комментарии (0)

Малі ліцеїсти з великим задоволенням відвідали районну бібліотеку. Бібліотекар провела малечі цікаву екскурсію поличками бібліотечних надбань. « З книгою дружити- в світі любо жити».

Діти жваво цікавилися книгами ,та журналами, слухали розповіді бібліотекаря,відповідали на запитання,відгадували  загадки. На кінець вихованці гуртка подарували ліцеїстам лялькову виставу «В гості до лисички».

Категория: Новини | Просмотров: 395 | Добавил: SANYA | Дата: 08.12.2015 | Комментарии (0)

Дітки першого класу завітали в гості до музичної школи.

Учні школи підготували гостям музичні номери: гра на баяні, фортепіано, спів, скрипка, гітара саксофон.

Великими оплесками діти зустріли Булку Надійку,та Кондратюк Владу,які є учнями нашого ліцею.

Категория: Новини | Просмотров: 439 | Добавил: SANYA | Дата: 08.12.2015 | Комментарии (0)