Категория: Новини | Просмотров: 354 | Добавил: SANYA | Дата: 31.03.2016 | Комментарии (0)

Щороку в березні проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. В нашому закладі він проходив під назвою "Книга - друг на все життя".

Бібліотекарем та активом бібліотеки для учнів початкових класів було порведено інтелектуальну гру-змагання "Хто багато читає, той багато знає".  Учні брали активну участь у грі "Лото загадок", вікторині "Казковими стежками", "Книга - міст у світ знань". За активність діти отримали солодощі.

Були проведені бібліотечні уроки - "Книжкова родина", "Книга у моєму житті", екскурсії до бібліотеки. Проходила акція "Подаруй бібліотеці книгу"

Найкращі читачі бібліотеки були нагороджені грамотами та дипломами. (фото)

30 березня 2016 року на базі Березнівського економіко-гуманітарного ліцею відбулася презентація збірки Зої Дідич «Благослови, Вкраїно,на орду!». Це нова збірка поезій про тривоги й болі сьогодення України, про високість духу нащадків тих подвижників, які віками відстоювали свою Волю, Віру і Державу.

Презентація книги відбулася у присутності авторки та відомого нашого поета –земляка, Бориса Тимофійовича Боровця, а також учнівської молоді ліцею, вчителів, бібліотекарів та гостей, що завітали на свято презентованої книги. На заході читці, учні 9-Б класу, Бондаренко Аліна, Мартиненко Дана, Неберикут Дарина, Прокопчук Еліна, Ясковець Оксана майстерно декламували рядки із розділів книги, а вчитель Іванна Ціпан, виконала пісню «Яринівська мелодія» на слова авторки, яка стала пісенною окрасою літературного заходу. Цікаво було послухати і поспілкуватися із самою авторкою – Зоєю Володимирівною Дідич. Зустріч відбулася у спокійній і не вимушеній обстановці .

Захід організований спільними зусиллями працівників районної бібліотеки та бібліотекаря нашого закладу. (фото)

Категория: Новини | Просмотров: 423 | Добавил: SANYA | Дата: 31.03.2016 | Комментарии (0)