img 6250 converted

19 квітня 2016 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу №2 «Школа-Ліцей» відбувся обласний етап олімпіади «Юне обдарування» для учнів 4-их класів загальноосвітніх навчальних закладів області з української мови, математики та природознавства. В олімпіаді взяли участь 60 школярів.

Логощук Христина Анатоліївна, учениця 4 класу нашого закладу (учитель - Семенюк Алла Павлівна) стала переможцем олімпіади «Юне обдарування» з української мови та виборола ІІІ місце, з чим її щиро вітаємо!

Окрім виконання олімпіадних завдань, дітям було організовано екскурсію до зоологічного парку м. Рівне. Педагоги та учні Рівненського навчально-виховного комплексу №2 «Школа-Ліцей» підготували учасникам свято закриття олімпіади. Дипломи та подарунки учасникам та переможцям вручив начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Григорій Таргонський.

... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 831 | Добавил: SANYA | Дата: 22.04.2016 | Комментарии (0)