Просмотров: 494 | Добавил: SANYA | Дата: 13.12.2017 | Комментарии (0)

07 грудня учні 10-Б класу в рамках тижня правової освіти, присвяченого Дню прав людини, здійснили екскурсію до Березнівського районного суду, під час якої ознайомилися з особливостями його діяльності. Велика подяка за сприяння в організації цікавої та змістовної екскурсії Походзіло Марії Миколаївні. (ФОТО)

На Facebook

Категория: Новини | Просмотров: 378 | Добавил: SANYA | Дата: 13.12.2017 | Комментарии (0)

У вересні 2017 року в Україні офіційно стартував рік німецької мови. Це гарна можливість познайомитись з новою культурою, новим менталітетом, відкрити для себе цілком новий світ.

Німецька мова – це мова високорозвиненої країни з відповідними стандартами життя, найсильнішою економікою серед країн ЄС, і дієвою демократією, в якій людина – це справді найвища цінність.

Цікава і дуже приємна подія, яка є своєрідним символом початку року німецької мови, сталася у стінах нашого навчального закладу.  Почесна громадянка м.Березне, благодійниця Маріанне Ріхтер та керівник молодіжного клубу  Матіас Греч  завітали  до ліцею, поспілкувалися з учнями 9-б класу  та були гостями святкового дійства, яке представили учні 5-б та 6-б класів. Веселі пісні, вірші та вікторини  німецькою мовою – подарунок для гостей з Німеччини.

А наші найменші - початківці в німецькій мові,  отримали від пані Ріхтер солодощі та поради з вивчення німецької мови. (ФОТО)

НА FACEBOOK

Категория: Новини | Просмотров: 388 | Добавил: SANYA | Дата: 13.12.2017 | Комментарии (0)

08 грудня 2017 року учні закладу брали участь у  ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики.

переможців олімпіади  та їхніх наставників:

Тарасюка Олеся, учня 7 класу -  І місце

(вчитель Цимбалюк В.Ф.)

Бородієнка Олександра, учня 7 класу -  ІІ місце

... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 463 | Добавил: SANYA | Дата: 13.12.2017 | Комментарии (0)