Щоб зберегти життя, уникнути неприємних ситуацій на дорозі, слід знати правила дорожнього руху. В школі ми - учні, а на вулиці - пішоходи. Саме тому в 3-му класі був проведений виховний захід "Безпека на дорозі". (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 209 | Добавил: SANYA | Дата: 13.11.2020 | Комментарии (0)

Учні 10-А класу організували 13.11.2020 акцію в рамках виховного заходу "Твори добро – щоб кращим став цей світ" з нагоди Всесвітнього дня доброти.

ЛІЦЕЙНА родина долучилась до акції «Копійки рятують життя», яка ініційована Благодійним Фондом «Скарбниця Надії» та активно підтримується ГО "Березнівська БРАМА"

Усі зібрані кошти будуть передані у Фонд та спрямовані на лікування онкохворих дітей Рівненської Обласної дитячої лікарні.

Також ліцеїсти разом з вчителями мали нагоду поділитись досвідом доброти, записавши їх у «Галереї добрих справ». (ФОТО) (Facebook)  ... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 235 | Добавил: SANYA | Дата: 13.11.2020 | Комментарии (0)