Ось і настав той день, коли завітав Миколай до учнів 4 класу. Діти зустріли дорогого гостя з радістю! Чарівне дійство супроводжувалося піснями та яскравими виступами. Усі отримали від Святого Миколая довгоочікувані подарунки. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 125 | Добавил: SANYA | Дата: 19.12.2020 | Комментарии (0)

І до нас, учнів 5-6 класів, гостинно завітав маленький Миколай ко.

Ходить Миколайко

Від хати до хати

Гостинцями хоче

Всіх обдарувати.

(ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 142 | Добавил: SANYA | Дата: 19.12.2020 | Комментарии (0)

Ти сьогодні швидше спатоньки лягай,
Бо прийде у гості Миколай.
Бачиш, перша зіронька вже горить,
То наш Миколай до нас спішить!

(ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 271 | Добавил: SANYA | Дата: 19.12.2020 | Комментарии (0)

Учениця 5-Б класу, Соломія Матвійчук, вітає всіх з наступаючим святом Святого Миколая та присвячує свій вірш:

ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Святий, щирий Миколаю,

З днем народження тебе вітаю.

Лиш одне я в тебе попрошу,

Бо за цим найбільш тужу.

Хай Україна посміхнеться,

Хай милим Раєм вона зветься,

Хай зорі світяться яскраво

І вороги щоб не дивилися лукаво.

Хай ангели над Україною літають,

Хай завжди їй у всьому помагають

Ми підростемо, навчимось, змужнієм

Допомогти тобі завжди зумієм.

Ще раз я тебе вітаю,

Добрий діду Миколаю.

Категория: Новини | Просмотров: 157 | Добавил: SANYA | Дата: 18.12.2020 | Комментарии (0)

Діти з нетерпінням щороку чекають 19 грудня–День Святого Миколая.Саме тому у 3-му класі відбулося свято присвячене цьому дню. Діти розповідали вірші, співали пісні, танцювали, брали участь у конкурсах. (Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 206 | Добавил: SANYA | Дата: 18.12.2020 | Комментарии (0)

Веселі, цікаві та креативні!

Цьогоріч учні 1 класу взяли участь в конкурсі з тканепластики ,,Оксамитовий рай,, Організаторами якої є Навчально методичний центр естетичного виховання, покликанням якого є пробудження в молодого покоління поваги до національної та культурної спадщини.

І саме наймолодші ліцеїсти в співпраці з батьками взяли участь у даному конкурсі. Ми маємо велику надію що наші старання достойно оцінять!

А поки в очікуванні результатів хочемо поділитися створеною виставкою наших робіт! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 203 | Добавил: SANYA | Дата: 18.12.2020 | Комментарии (0)

Описание: E:\1462345210_grskmsbkrrw.jpgУ межах впровадження другого етапу концепції «Нова українська школа» Міністерство освіти і науки України спільно з Британською Радою в Україні продовжили програму «Вчителі англійської мови – агенти змін/Change Agents. Teaching English in Basic School (grades 5 – 9)».
Мета програми – покращення якості викладання англійської мови в Україні та підготовка тренерів, які будуть навчати, проводити тренінги із вдосконалення професійної майстерності та надавати методичну допомогу вчителям англійської мови 5-9 класів закладів освіти своєї області.
До участі запросили 200 вчителів англійської мови з усіх областей України, які постійно підтверджують професійний розвиток шляхом участі у конференціях, круглих столах, онлайн курсах, творчих майстернях тощо; уміють аналізувати та планувати свій професійний розвиток; виявляють бажання та готовність проводити тренінги/семінари, спостерігати за уроками з метою надання методичної допомоги вчителям англійської мови області; прагнуть брати безпосередню участь у впровадженні реформи Нової української школи.
За результатами відбору агентами змін у Рівному та Рівненській області стали 12 вчителів англійської мови закладів середньої освіти області.
Вчитель англійської мови Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Чабан Олена Юхимівна за результатами відбору стала агентом змін і тренером вчителів англійської мови 5-9 класів Нової української школи.
Чабан Олена Юхимівна успішно завершила протягом 12-19 жовтня 2020 року 30-годинний орієнтаційний онлайн курс підготовки вчителів-агентів змін «Навчання англійської мови у новому контексті – базова середня освіта» відповідно до Концепції «Нова українська школа». Курс розроблено та проведено Британською Радою в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Директор Березнівського НВК
Л.М. Цимбалюк.

Категория: Новини | Просмотров: 190 | Добавил: SANYA | Дата: 18.12.2020 | Комментарии (0)

Свято наближається... Другий клас готовий до зустрічі! (ФОТО) (Facebook)