Прощавай, БУКВАРИКУ ,
В школі перший друже .
Ми тобі , БУКВАРИКУ ,
Дякуємо дуже !!!!

Цікаво , весело , захоплююче , радісно пройшло свято прощання з Букварем для учнів 1 класу  .
Діти - квіти розповідали вірші , співали пісні, грали на музичних інструментах та дякували Букварику за чудову науку.
Цікавіі ігри , веселі конкурси , вікторини та  дипломи "Справжній друг Букваря" залишаться на згадку для учнів.
Уже доброю традицією стало дарувати діткам на святі КОБЗАР , цю чудову книгу , яка вчить та супроводжує протягом всього життя. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 142 | Добавил: SANYA | Дата: 27.04.2021 | Комментарии (0)

День Землі. До цього свята разом зі своїм вчителем англійської мови Шнайдер Т. А. долучились учні 4-го класу. Цікаві проекти підготували вони. "Бережіть нашу планету, бо це наш дім" - закликають діти. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 135 | Добавил: SANYA | Дата: 27.04.2021 | Комментарии (0)

Участь учнів 10-Б класу в інтернет-фестивалі відеороликів музеїв при закладах освіти "Музей - жива пам'ять народу".

Категория: Новини | Просмотров: 164 | Добавил: SANYA | Дата: 27.04.2021 | Комментарии (0)