Осінь різнобарвна і чарівна. Спочатку вона сонячна й золота, а потім дощова, холодна і сумна. Таку різну і неповторну пору року намалювали учні 4 класу і створили тематичну виставку на тему: "Осінь така мила, осінь така люба...". (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 118 | Добавил: SANYA | Дата: 01.11.2021 | Комментарии (0)

Що може бути краще за свіже повітря та чисте сонячне небо? Весело і цікаво першокласники провели час на прогулянці. Захоплюючі ігри та активний відпочинок пішли на користь маленьким ліцеїстам. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 116 | Добавил: SANYA | Дата: 01.11.2021 | Комментарии (0)

Бібліотека завжди відкриває двері для допитливих,веселих та розумних діток! Юні книголюби завжди знаходять щось нове та цікаве. З великою допитливістю ліцеїсти дізналися історію виникнення книги! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 114 | Добавил: SANYA | Дата: 01.11.2021 | Комментарии (0)

Осінь-це дивовижна пора, коли можна гуляти містом, насолоджуючись золотою красою! Читати,мріяти,малювати картини! (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 106 | Добавил: SANYA | Дата: 01.11.2021 | Комментарии (0)

Здивування,вигук та слова: "Тут навчався мій тато", "А я її знаю", "Ого, як тут цікаво".

Саме з такими емоціями відбувся захід "Родинний ланцюжок". Другокласники запитували, слухали та розповідали про своїх братиків,сестричок,батьків які навчаються та навчалися у ліцеї. (ФОТО) (Facebbok)

Категория: Новини | Просмотров: 115 | Добавил: SANYA | Дата: 01.11.2021 | Комментарии (0)