У Березнівській бібліотеці для дітей відбувся патріотичний майстер-клас із виготовлення окопних свічок. Запрошені учні 5-В класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею швидко опанували техніку вироблення свічки і з натхненням поринули в роботу, вкладаючи в кожний виріб тепло своїх дитячих сердець, з надією, щоб хоча б трішки зігріти наших воїнів та пришвидшити таку бажану Перемогу. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 83 | Добавил: SANYA | Дата: 20.11.2022 | Комментарии (0)

18 листопада 2022 р. у 3 класі було проведено єдиний національний урок "Безпечна дорога додому".
На зустріч із здобувачами освіти було запрошено  Світлану Бойчуру, працівника ювенальної поліції. У доступній, зрозумілій формі вона розповіла діткам на скільки важливо дотримуватися ПДР, а найголовніше - бути уважними на дорозі.
Вчитель Семенюк Алла Павлівна.

Просмотров: 92 | Добавил: SANYA | Дата: 20.11.2022 | Комментарии (0)