Радо вітала всіх у залі Весна на святі у першокласників "Птахи на крилах весну принесли". Діти показали свою повагу до природи, любов і дбайливе ставлення до птахів, розказали прикмети, відгадали загадки та співали пісень.

Чудовий настрій та посмішки  щасливих  діток -  радують! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 29 | Добавил: SANYA | Дата: 14.04.2024 | Комментарии (0)

В рамках проведення  фізкультурно-оздоровчої декади учні 10-Б класу провели просвітницькі бесіди  щодо правил поведінки в надзвичайних ситуаціях та алгоритми дій під час артилерійського обстрілу. Учні 11-Б, 8-А та 8-Б створили виставку "Берегиня  - захисниця". Застосовувались різні техніки виготовлення виробів, які будуть гарними подарунками-оберегами для наших захисників. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 25 | Добавил: SANYA | Дата: 14.04.2024 | Комментарии (0)