Великдень-дуже шановане свято у християнській релігії. Повʼязане із воскресінням Ісуса Христа.
Учні 2-Б класу взяли участь у створені святкової атмосфери Великого дня. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 96 | Добавил: SANYA | Дата: 07.05.2024 | Комментарии (0)

Христос Воскрес! Ліцейна родина початкової школи щиро вітає всіх зі світлим святом Великодня! Сьогодні у нас панувала атмосфера благодаті, радості, любові та добра! Святкова альтанка, дегустація пасочок, перегляд вистави "Великодні дива у кошику", ігри та забави назавжди залишаться у спогадах дітей. Дякуємо ЗСУ за можливість жити та навчатися! Віримо у Перемогу України!

Категория: Новини | Просмотров: 23 | Добавил: SANYA | Дата: 07.05.2024 | Комментарии (0)

Сьогодні завітала курсантка Донецького державного університету внутрішніх справ із профорієнтаційною роботою для здобувачів освіти 10-11 класів.

Розповіли про правила вступу до закладу вищої освіти, факультети та про специфіку роботи поліцейського. Показали відео, у якому було розкрито переваги професії, про важливість цієї професії для сучасної України. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 19 | Добавил: SANYA | Дата: 07.05.2024 | Комментарии (0)