Акція "Подаруй оберіг солдату"

Воїне, лицарю славний,
Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-державу

Злий не позарився враг.
Будь мужній і будь достойний
Ти слави своїх батьків,
Відважний вкраїнський воїне,
Нащадку славних віків

З метою підтримання суспільної думки з приводу військово-патріотичного виховання молоді та ставлення суспільства до військової служби і захисту держави ,підтримки  воїнів,які захищають незалежність  і територіальну цілісність України , протягом листопада  цього року в Березнівськом НВК "ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів" проводиться акція «Подаруй оберіг солдату».
     До проведення заходу залучаються учні  1-11 класів  ,вчителі ,батьки.  Діти власноруч повинні виготовити обереги (ангелики , ляльки-мотанки , вервечки), вироби з державною символікою, намалювати малюнки на патріотичну тематику, вкладаючи душу,частинку серця і свою любов.

Зрозумійте , що на війні важко воякам,тому пишайтеся своїми захисниками, які є прикладом мужності та патріотизму. І свято вірте ,що освячені обереги  і слова молитви захистять наших патріотів , допоможуть вистояти, живими та з перемогою  повернутися додому!
Категорія: Новини | Переглядів: 488 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0