Декада точних наук

В рамках тижня точних наук, в ліцеї було проведено ряд різних конкурсів, виставок, квестів, а саме:

• квест "Від малого до великого - фізична дедукція", в якому могли взяти участь всі здобувачі освіти. Особливо хочеться відмітити ученицю 5-го класу Соломію, та ученицю 10-го класу Яну, які проявили найбільшу ініціативу. Нехай Ваші таланти
    розвиваються все більше.

• Між командами учнів 5-А класу відбувся математичний турнір "математика - це цікаво". Було проведено декілька конкурсів: розминка, математичні жарти, кросворд, "вірю - не вірю", конкурс капітанів і "хто більше?". Конкурси чергувалися з віршами та інсценівками. Турнір закінчився з розривом в один бал, тому перемогла дружба.

• Учні 5-Б підготували виставку "веселі дроби"

• В 7-А було проведено "Математично-інформатичний морський бій", в якому взяли участь дві команди класу. Учні перевірили свої сили в даному конкурсі та провели з користю час

• Учні 7-Б підготували виставку "трикутники навколо нас"

• Учні 8-а класу прийняли участь в інтелектуальній грі "Фізико-математичний брейн-ринг". Оскільки діють карантинні обмеження, то змагались самі між собою: перша підгрупа - проти другої. Гра проходила з премінним успіхом. Користь від гри отримали всі учні класу.

• Учні 9-а класу взяли участь в математичній вікторині, яку підготували та провели Марина Столяр та Трофимчук Денис. Учасники команд розповіли про цікаві факти із життя вчених - математиків Піфагора та Архімеда, відповідали на питання, пропонували свої задачі

• Свої знання та вміння з математики учні 11- Б класу демонстрували в ході гри-змагання "Хто візьме гору?" Учні виконували логічні завдання, завдання з тем "Інтеграл", "Логарифм", "Показникові рівняння", будували малюнок в прямокутній системі координат. В конкурсі"Чоловік чи жінка" діти відгадували терміни та називали їх рід. Закінчили змагання завданням ЗНО на визначення кількості трикутників. З рахунком 22:21 перемогла дружба.

Категорія: Новини | Переглядів: 165 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0