Екологічна декада!

Протягом квітня в Березнівському НВК “ЕГЛ-ЗОШ I-II ст.“ проходить екологічна декада, мета якої – поглибити знання учнів про основні екологічні проблеми сучасності, розглянути причини їх виникнення, показати сучасний вплив діяльності людини на навколишнє природне середовище. Третій тиждень квітня - це День Довкілля, тому учні приймають активну участь у прибиранні, озелененні території ліцею. Учні 1 класу в цей день посадили алею самшиту присвячену Героям Небесної Сотні. 22 квітня – Всесвітній день Землі. Цій події учні 8-А классу підготували тематичну виставку і показ літератури, який розкриває глобальні проблеми людства. Провели екологічну конференцію, присвячену обговоренню нової концепції охорони довкілля: переходу від моделі панування людини над природою до моделі співіснування людини і природи. Ліцеїсти з цікавістю перегядали фільми про поліпшення стану навколишнього середовища, і приймали активну участь у конкурсах на кращу стіннівку, реферат, вірш, кроссворд, загадки на теми: ”У світі природи”, ”Я і природа”,”Проблеми екології ” тощо. (фото)

Категорія: Новини | Переглядів: 486 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0