Середа, 25.04.2018, 08:28

Головна » 2017 » Грудень » 15 » Науково-практичні основи функціонування виховних систем в українській школі
Науково-практичні основи функціонування виховних систем в українській школі

14 грудня 2017 року на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» відбулося засідання Науково-дослідної лабораторії інноваційних виховних технологій з теми «Науково-практичні основи функціонування виховних систем в українській школі». (ФОТО)

Переглядів: 26 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0