Середа, 25.04.2018, 08:28

Головна » 2017 » Грудень » 8 » Пісня єднає нас
Пісня єднає нас

Фестиваль пісні - це свято, яке відбувається на сцені і залишається у пам'яті  тих, хто розуміє музику, хто розуміє, що свято - це те ,що відбувається не раз і не завжди, але має  право  повторюватись.

Прекрасним  дійством закінчився жовтень. Учні 2 класу мали нагоду долучитися до свята музики, яке подарував  організатор  Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців естрадної музики  Павло Павелко. Пісні лунали у виконанні юних артистів-школярів. Гучними оплесками діти зустрічали лауреатку конкурсу ученицю 8 класу нашого навчального закладу Наталю Михальчук, яка достойно представила наш ліцей піснею "..." і була нагороджена грамотою.

Фестиваль вдався на славу. А всі, хто на ньому побував, отримали багато незабутніх вражень, позитивного настрою та добрих яскравих згадок про цей день.

Категорія: Новини | Переглядів: 45 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0