Результати турнірів

Обласний етап Всеукраїнського турніру юних біологів

07-08 жовтня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних біологів. У турнірі взяла участь учениця нашого закладу  Михайлова  Мар’яна.

Вітаємо  з ІІІ призовим місцем Михайлову  Мар’яну та вчителя біології Голотюк Валентину Володимирівну.

Обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів

15 -16 жовтня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів. У турнірі взяв участь учень нашого закладу  Гергелюк Олександр.

Вітаємо  з ІІІ призовим місцем Гергелюка Олександра та вчителя географії Юсковець Тамару Василівну.

Обласний етап Всеукраїнського турніру юних фізиків

23-24 жовтня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних фізиківв. У турнірі взяли участь учні нашого закладуАртюх Владислав, Єрмолін Олексій, Яницький Олег,Гергелюк Олександр.

Вітаємо  з ІІІ призовим місцем Артюха Владислава, Єрмоліна Олексія, Яницького Олега,  Гергелюка Олександра

та вчителів фізики Цимбалюка Володимира  Федоровича та Пастушка Дмитра Ігоровича

Категорія: Новини | Переглядів: 440 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0