Середа, 25.04.2018, 08:21

Головна » 2018 » Квітень » 1 » Семінар Practice CACTUS!
Семінар Practice CACTUS!

31.03 до нашого ліцею завітав Семінар Practice CACTUS!

Ми неодноразово чули позитивні відгуки від наших учнів про участь у семінарах та форумах КАКТУС. Учениця 11 класу Ліля Невірковець була учасницею такого форуму. Тож це і ряд інших питань надихнули вч.англ.мови Алісу Олександрівну Федорчук подати заявку та познайомитись із цією громадською організацією.

Учасники цієї організації це українські та іноземні волонтери, метою яких є освіта української молоді у сферах проектного менеджменту, суспільної відповідальності, прав людини та комунікації.

Семінар тривав з 10 до 16 години та проводився англійською мовою.

Дякуємо волонтерам Корпусу Миру США Randall та Daniel, які погодились відвідати наше містечко, провести захоплюючі warmings-up, заняття на цікаві й актуальні теми та спонукати наших учнів до громадького та соціального активізму. Адже наші учні – наші лідери зі свідомої громадською позицією.

На цьому робота КАКТУСУ не закінчується! CACTUS запрошує на літній форум, який відбудеться в м.Тернопіль в другій половині липня. Приєднуйтесь до Cactusпільноти https://www.facebook.com/cactusua/ та чекайте на реєстраційну форму на їхній сторінці.

Дякуємо усім вчителям та працівникам, які допомогли влаштувати цю зустріч та зокрема й учасникам, що виявили бажання працювати з такою командою!

(ФОТО) (НА Facebook)

Категорія: Новини | Переглядів: 14 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0