Четвер, 24.05.2018, 09:53

Головна » 2018 » Квітень » 19 » Свято до Дня Землі
Свято до Дня Землі

19 квітня учні 7-А класу підготували свято до Дня Землі, на яке завітали вчителі та діти початкових класів. Під час виховного заходу " Земля- наш спільний дім!" учні дізнались про актуальні проблеми сьогодення щодо захисту довкілля. В ході проведення свята діти прикріпили до намальваного дерева листочки, де кожен написав про добре діло, зроблене для захисту природи.

Переглядів: 5 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0