Субота, 15.12.2018, 11:23
Вітаю Вас Гість | RSS

Березнівський НВК "ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів"

Категорії розділу
Новини [323]
всі новини ліцею
Оголошення [40]
Оголошення для ліцеїстів та батьків
Накази [30]
Статистика

Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0

16:39
Вітаємо!!! Олімпіада з математики!

29 листопада 2017 року учні закладу брали участь у  ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Вітаємо

переможців олімпіади  та їхніх наставників:        

  Новачка Романа, учня 6 класу – ІІ місце

                                                    (вчитель Цимбалюк Л.М.)

  Попович Анастасію, ученицю 6 класу -ІІ місце

                                                    (вчитель Цимбалюк Л.М.)

 Усач Анастасію, ученицю 6 класу -ІІ місце

                                                      (вчитель Цимбалюк Л.М.)

 Бородієнка Олександра, учня 7 класу  - І місце

                                                       (вчитель Цимбалюк В.Ф.)

 Тарасюка Олеся, учня 7 класу  - І місце

                                                       (вчитель Цимбалюк В.Ф.) Олянича Назарія, учня 8 класу – І місце

                                                          (вчитель Цвенюк О.Б.)

Шевчука Владислава, учня 8 класу - ІІІ місце

                                                          (вчитель Цвенюк О.Б.)

 

     Логвіна Максима, учня 8 класу  - ІІІ місце

                                                          (вчитель Цвенюк О.Б.)

     Галагуза Сергія, учня 9 класу  - І  місце

                                                          (вчитель Давидюк Н.М.)

     Литвинчука Тимура, учня 9 класу  - ІІ місце

                                                          (вчитель Давидюк Н.М.)

     Радисюка Дениса, учня 9 класу - ІІ місце

                                                          (вчитель Цвенюк О.Б.)

     Плескача Олега, учня 10 класу  - ІІ місце

                                                          (вчитель Цвенюк О.Б.)

     Кривця Олексія, учня 10 класу  - ІІІ місце

                                                          (вчитель Цвенюк О.Б.)

    Редька Олександра, учня 11 класу  - ІІІ місце

                                                          (вчитель Лазарець О.Ю.)

      Новака Андрія, учня 11 класу  - ІІ місце

                                                          (вчитель Лазарець О.Ю..)

     Ясковця Миколу, учня 11 класу  - ІІ місце

                                                          (вчитель Лазарець О.Ю.)

     Юсенка Адама, учня 11 класу  - ІІІ місце

                                                          (вчитель Лазарець О.Ю.)

 

           Штибу Тараса, учня 11 класу - ІІ місце

                                                          (вчитель Лазарець О.Ю.)

           Федаса Олександра, учня 11 класу - ІІ місце

                                                          (вчитель Лазарець О.Ю.)

Категорія: Новини | Переглядів: 147 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Кошик
Ваш кошик порожній
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz