У рамках реалізації Угоди про налагодження партнерських відносин і співпраці між Рівненською та Луганською областями учні, батьки та трудовий колектив Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів» з 14 листопада по 01 грудня 2016 року взяли участь у загальнообласній благодійній акції до Дня Святого Миколая з організації допомоги дітям Луганщини «Не будь байдужим!».

Мета акції – збір засобів гігієни, продуктів, шкільного приладдя, теплого одягу, солодощів та іграшок, малюнків, листів і вітальних листівок для дітей Луганщини до Дня Святого Миколая.

Дирекція НВК висловлює подяку учням, батькам та працівникам ліцею за активну участь в акції.

Категория: Оголошення | Просмотров: 552 | Добавил: SANYA | Дата: 07.12.2016 | Комментарии (0)