День Святого Миколая - улюблене свято усіх дітей. Саме 19 грудня учні 4 класу показали чарівне незвичайне дійство. Воно супроводжувалося веселими піснями, таночками,яскравими виступами маленьких артистів. Вважається,що подарунки отримають тільки слухняні діти,а неслухняні- різочки. Тому і персонажами на святі були ангели та чортики. Перші повідомляли свого покроватиля про хороші вчинки дітей, другі ж нашіптували про всі провини. Але у всіх казках перемагає завжди добро,то ж нікого з дітей Святий Миколай не залишив без подарунків. В залі панувала атмосфера добра,позитивних емоцій,веселого казкового настрою!

Категория: Новини | Просмотров: 411 | Добавил: SANYA | Дата: 21.12.2016 | Комментарии (0)