10.04.17 в холі ліцею учні 9-А класу підготували свято « 7 квітня – Всесвітній день здоров'я».

Мета заходу: розкрити різницю між корисними та шкідливими продуктами  харчування; cприяти усвідомленню учнями необхідності формування корисних життєвих звисчок; формувати вміння порівнювати  і робити і робити висновки; розвивати логічне мислення на приклад впливу генетично модифікованих організмів на здоров'я та спосіб життя людини; виховувати позитивнее ставлення до оздоровчого  способу життя.

На цьому святі учні висвітлювали тему здоров’я та генетично модифікованих організмів. Вони пояснили вплив генетично модифікованих організмів на здоров'я та спосіб життя людити, важливість вміння робити правильний вибір

Категория: Новини | Просмотров: 338 | Добавил: SANYA | Дата: 11.04.2017 | Комментарии (0)