Цьогоріч знову стартував XIХ обласний фестиваль власної дитячої поезії «Провесінь», який продовжує скликати юні таланти. 25 квітня було проведено цей конкурс в Березнівському будинку культури.

Організатори запросили  дітей віком від 6 до 17 років, які мають власні поезії. Конкурс організували  з метою пошуку юних талантів, підтримки обдарованої молоді, розвитку творчих здібностей у дітей, виховання літературних та естетичних смаків.

Останнім етапом конкурсу було декламування власної поезії.  Учні Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ  І-ІІ ступенів» теж взяли участь у  фестивалі  власної дитячої поезії «Провесінь». Читали свої вірші  семикласники Діана Григорєва,  Наталія Михальчук і Вікторія Сульжик.

Учасників і переможців  конкурсу відзначили подяками,  дипломами та пам’ятними подарунками.

Категория: Новини | Просмотров: 554 | Добавил: SANYA | Дата: 27.04.2017 | Комментарии (0)