Категория: Новини | Просмотров: 446 | Добавил: SANYA | Дата: 01.10.2017 | Комментарии (0)

З нагоди Дня працівника освіти відбулося свято, яке організували учні одинадцятих класів під керівництвом класних керівників Лазарця О.Ю. та Науменко Л.Л. З самого ранку учні вітали вчителів грамотами та сертифікатами у різних номінаціях та квітами. Пізніше відбувся урочистий концерт, під час якого лунали пісні про школу та вчителів. Одинадцятикласники дарували улюбленим наставникам побажання та привітання. І навіть сам Папа Римський завітав у наш заклад, аби привітати всіх зі святом. Одинадцятикласники були задоволені, що створили атмосферу гарного настрою, привітавши всіх працівників закладу з професійним святом. (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 376 | Добавил: SANYA | Дата: 01.10.2017 | Комментарии (0)