27.02.2018 року проводився районний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Березнівського району.

За результатами конкурсу ІІІ місце отримала Карпець Софія, учениця 8-А класу, яка декламувала "Тополю" під музичний супровід Тетяни Артюх (вчитель Овдійчук Л.Б.)

Категория: Новини | Просмотров: 322 | Добавил: SANYA | Дата: 01.03.2018 | Комментарии (0)

Вітаємо

Голотюк  Катерину  (ученицю 10-А класу, ІІ місце, екологія) та вчителя  біології  Голотюк  Валентину Володимирівну з  перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Категория: Новини | Просмотров: 340 | Добавил: SANYA | Дата: 01.03.2018 | Комментарии (0)