За день до останнього дзвінка учні 6-Б класу разом із класним керівником долучились до благодійності та отримали велике задоволення, відвідавши ГО "Особливий Кіндер". Велике спасибі асоціації батьків, які допомагають діткам з особливими потребами. Ви робите велику справу!

Учні побували в Березнівському інклюзивно-ресурсному центрі та познайомились з роботою логопеда, сурдопедагога та олігофренопедагога, вчителя лікувальної фізкультури та психолога даного закладу.

Діти з особливими потребами вимагають особливої уваги з боку суспільства. На наступні роки плануємо приєднатись до волонтерської діяльності. Запрошуємо бажаючих долучитись. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 326 | Добавил: SANYA | Дата: 01.06.2019 | Комментарии (0)