Ми отримали пригодницьку настільну гру від "Happy Paw" та ТМ "Purina"!!!

#урок_доброти2019#happypaw #purina

Категория: Новини | Просмотров: 235 | Добавил: SANYA | Дата: 04.12.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 219 | Добавил: SANYA | Дата: 04.12.2019 | Комментарии (0)

20 листопада учні 10 – А, 9 – Б класів разом з класними керівниками Цвенюк О. Б. та Прокопчук О.О. здійснили захоплюючу та пізнавальну поїздку в м. Рівне.

Спочатку здійснили подорож вулицями міста Рівне з відвідуванням цікавих місць, а пізніше о 18.00 в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі переглянули постановку соціально-психологічної повісті О.Кобилянської «Земля» . Відвідини театру справили на учнів та вчителів незабутнє враження, адже, високе мистецтво не може залишати байдужим та ще й розвиває хороший естетичний смак. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 315 | Добавил: SANYA | Дата: 04.12.2019 | Комментарии (0)