Одним із найзагадковіших міст в Україні вважається Львів. Він наче ввібрав у себе шматочок кожної країни, до складу яких він колись входив. Місто неймовірне у будь-яку пору року, однак кожної зими, тут наче народжується ще одне місто, зовсім інакше й неподібне до будь-якого іншого, вкритого зимовою ковдрою містечка України.
     21.12.2019 учні 10-В класу з класним керівником Лемех Т.О. відвідали культурну столицю України. До нашої екскурсії приєдналась волонтерка Корпусу Миру–Меліса Мортон та заступник директора з навчально- виховної роботи Оксана Шнайдер.

Спершу ми дізнались історію старого міста Лева: дізнались як винайшли друкарство на Русі, дивовижну історію православного храму, який протягом багатьох сторіч був католицьким, згодом греко-католицьким, а зараз вважається автокефальним православним собором України. Прогулялись старими вуличками Австро-Угорщини, Польщі та Русі. На одній із них розташований музей "Гасова лямпа", а з вікна виглядає винахідник – Ян Зег. Потрапивши на Площу Ринок, ми наче потрапили у 19 сторіччя. У старій частині Львова  дорога з бруківки, що створює неймовірну атмосферу минулого. Напевно, найдивнішою будівлею є стара аптека-музей, відома як Чорна кам'яниця. Простір між будиночками створив вулиці. Кожна має свою історію та архітектурний стиль. Зараз ми знаходимося на Площі Ринок, а через декілька хвилин вже під нею. Ми потрапили у підземелля костелу єзуїтів. Львів справедливо можна назвати містом храмів. Та їхня цінність не в кількості, а в давності та унікальності. Наприклад, ми й не здогадувались як цілком проста на перший погляд споруда, насправді може бути неординарним храмом. Дивно, але більшість львів'ян самі й не знали, що ця не схожа на львівські храми будівля теж є сакральною. У костелі можна побачити залишки старих мурів, артефакти та алебастровий саркофаг. Храм апостолів Петра й Павла був не тільки найбільшою, а й ... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 229 | Добавил: SANYA | Дата: 22.12.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 208 | Добавил: SANYA | Дата: 22.12.2019 | Комментарии (0)

Ходить по землі Святий Миколай,

тільки ти засни і його чекай!

Ти лише повір в те, що він прийде,

якщо будеш ти добрим до людей!

З великим натхненням та творчим налаштуванням учні взялися за намалювання малюнків на тему ,,Зима за вікном -тепло у серці". Адже кожен з них чекає дива у Новорічні свята.

А поки очікуємо результату, дякуємо депутату Верховної ради, Литвиненку Сергію Анатолійовичу, за солодкі подарунки. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 242 | Добавил: SANYA | Дата: 22.12.2019 | Комментарии (0)

День святого Миколая виявився для учнів 7-Б класу особливим. Діти були очевидцями відкриття ялинки у м.Рівне, мали змогу покататись на ковзанах у ТРК "Екватор".

Головною подією для них став похід у академічний український музично-драматичний театр. На сцені відбувалась містерія подій з гуцульського життя упродовж року (Святий вечір-Коляда, Великдень, весілля), вистава Національного театру ім.М.Заньковецької м.Львів «Гуцульський рік».

Образи героїв є втіленням природного бажання людини жити в злагоді з собою, Богом та людьми. Миру нам у власних душах та спокою у серці! (Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 210 | Добавил: SANYA | Дата: 22.12.2019 | Комментарии (0)