День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Щороку дівчатка 8-Б класу вітають майбутніх захисників. Зранку 13 жовтня вони вже створили атмосферу свята та підготували креативні подарунки. На цьому свято не закінчилось. Класний керівник Федорчук Аліса Олександрівна провела годину спілкування «Чому потрібно захищати Батьківщину?» у дворику «Просто неба». Згадали історію виникнення свята, пригадали героїчне минуле держави, обговорили основні риси характеру, які притаманні козакам. Спілкувались, веселились та ще й посмакували піцою у піцерії «Classico» на території під відкритим небом. День виявився вдалим! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 239 | Добавил: SANYA | Дата: 13.10.2020 | Комментарии (0)

Традиційно на початку жовтня у нашому навчальному закладі проводиться тиждень правових знань, приурочений до Дня юриста, що відзначається в Україні 8 жовтня. Під час його проведення відбуваються різні заходи, спрямовані на формування позитивного ставлення учнів до права, підвищення їх правових знань та правової культури, знайомство з юридичними професіями.

У зв`язку з цим 6 жовтня відбулася зустріч дев`ятикласників із старшим інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Березнівського відділення поліції Трофимчук Наталією Василівною. У ході зустрічі учні ознайомилися із завданнями та особливостями ювенальної превенції, отримали відповіді на актуальні для них питання. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 203 | Добавил: SANYA | Дата: 13.10.2020 | Комментарии (0)

Ніхто не стане сперечатися, що займатися спортом корисно, особливо для здоров'я школярів. Що завдяки його впливу діти ростуть більш міцними і витривалими, застуди бувають рідше, а імунітет стійкіший. Дітки, захоплені тренуваннями, більш відповідальніші та натхненні своїми заняттями, успіхами і поставленими цілями. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 262 | Добавил: SANYA | Дата: 13.10.2020 | Комментарии (0)