Учні 7-А класу вітають всіх захисників та захисниць України зі святом! Учні створили відеопривітання та заспівавши повстанську пісню "До зброї козацтво" (вокал Мамчиць К. та Натяжко К.). Велика подяка Березнівському ТРК "Березне" за допомогу.

На сьогодні, 14 жовтня, припадає одразу 4 свята

- Покрова Пресвятої Богородиці (одне з найбільших християнських свят. Воно з'явилося у Х ст., як Божа Мати накрила своїм покровом Константинополь, чим врятувала його знищення)

- День українського козацтва (козаки вважали Покрову своєю заступницею, в кожному курені завжди була ікона Покрови та головна церква на січі на честь Покрови. Саме в цей день відбувалася велика рада, на якій обирали Гетьмана) ,

- День створення УПА (1942 року було створено Українську Повстанську Армію, які боронили територію України від загарбників. Середній вік бійців УПА становив 18-22 роки)