22 січня вся Україна відзначає державне свято День Соборності України. У 8-Б класі відбулась дистанційно година спілкування присвячена проголошенню Акту Злуки та його значення в історії України. Учні впевнені, що наша Україна - єдина, соборна, незалежна держава була, є і буде. "Україна єдина! Україна - це ми!"

Категория: Новини | Просмотров: 136 | Добавил: SANYA | Дата: 22.01.2021 | Комментарии (0)

Сьогодні в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити. ".... Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України»( Універсал Директорії УНР).  ЩО ОЗНАЧАЄ УКРАЇНА ДЛЯ ТЕБЕ? Ми, учні 9-б класу, пропонуємо взяти участь і поділитися своїми думками. Контент для участі: - розмістити текстове повідомлення або відеоповідомлення, - обрати світлини улюблених місць в Україні. Н.В.Р.

Категория: Новини | Просмотров: 151 | Добавил: SANYA | Дата: 22.01.2021 | Комментарии (0)