29 січня учні 9-А класу долучилися до акції "Пам'ятай про Крути", одягнувши вишиванки із значком-логотипом цієї трагічної події, яка відбулася 103 роки тому. Після перегляду тематичного фільму дев'ятикласники вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 213 | Добавил: SANYA | Дата: 29.01.2021 | Комментарии (0)

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Подвигу молодих українських героїв, які віддали своє життя заради світлого майбутнього України, був присвячений усний журнал на тему "Герої Крут - взірець для нащадків".

Учні 10-Б класу та класний керівник Прокопчук Ольга Орестівна підготували змістовну розповідь, під час якої учні поглибили свої знання з історії України і перегорнули одну із трагічних сторінок нашого народу.

Категория: Новини | Просмотров: 182 | Добавил: SANYA | Дата: 29.01.2021 | Комментарии (0)