Учні 4 класу взяли участь у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "Колосок". Найактивніші учасники поділилися своїми враженнями. Ковалик Анна, Федорчук Тимур та Савчук Ольга стали лідерами та отримали сертифікати! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 147 | Добавил: SANYA | Дата: 17.02.2021 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 129 | Добавил: SANYA | Дата: 17.02.2021 | Комментарии (0)

З 18 -22 січня 2021відбувся Міжнародний природничий інтерактивний конкурс ,,Колосок-онлайн,,, в якому діти могли проявити свої знання та знайти для себе багато цікавого! Учні 1-го класу Боровець Софія, Радіо Діана,Рудик Софія взяли активну участь у даному конкурсі! Дівчатка обирали будь-які теми, і тренувалися у звичайному тестовому режимі, або з кубиком-вандиком!

Після проходження та виконання завдань маленькі першокласниці отримали сертифікати! (ФОТО) (Facebook)

Просмотров: 137 | Добавил: SANYA | Дата: 17.02.2021 | Комментарии (0)