Категория: Новини | Просмотров: 133 | Добавил: SANYA | Дата: 19.02.2021 | Комментарии (0)

20 лютого в Україні вшановують пам`ять Героїв Небесної Сотні. Тих, хто під час Революції Гідності віддав своє життя захищаючи ідеали демократії, права та свободи людини, заради майбутнього України як незалежної демократичної держави, її європейський вибір. Учні 8 - А класу, віддаючи шану загиблим Героям, закликають усіх небайдужих долучитись до вшанування їх пам`яті.

Категория: Новини | Просмотров: 132 | Добавил: SANYA | Дата: 19.02.2021 | Комментарии (0)

Відповідно до плану методичної роботи закладу на 2020-2021 навчальний рік та з метою підвищення рівня професійної майстерності, упровадження та поширення в практичну діяльність педагогічного досвіду, максимальне розкриття творчого потенціалу кожного вчителя, використовуючи методи компетентнісного підходу до організації освітнього процесу в ліцеї було проведено Тиждень педагогічної майстерності, яка передбачала проведення відкритих уроків учителямии ( Рибчинська М.С., Науменко Л.Л., Швед Л.М., Голотюк В.В.), які мають вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «учитель-методист». Вчителі проілюстрували вміння продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, застосовувати нестандартні форми і методи організації освітнього процесу, володіння технологіями творчої педагогічної діяльності, використання технічних засобів навчання. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 192 | Добавил: SANYA | Дата: 19.02.2021 | Комментарии (0)

Повчально , корисно та пізнавально пройшов тиждень " Ми - винахідники " для учнів 1 класу . Здобувачі освіти не лише навчалися, а дізнавалися багато нового , досліджували , творили , конструювали , проводили досліди та експериментували ...