Музеї зберігають історію народу, його культуру і пам'ять. У цьому місці можна дізнатися відповіді на багато важливих питань і зрозуміти, чим жили люди в минулих століттях. Вшанувати важливість і значимість музеїв покликане міжнародне свято 18 травня.

Сьогодні, учні 1 класу, з великою цікавістю слухали, запитували, співали колискові та поринули в українську бувальщину! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 126 | Добавил: SANYA | Дата: 18.05.2021 | Комментарии (0)

У Міжнародний день музеїв,яке відзначається 18 травня, другокласники  відвідали Березнівський краєзнавчий музей. Учні із цікавістю слухали про ремесла,заняття,побут,одяг,взуття жителів Березнівщини. Зацікавили дітей і вироби гончара Віктора Андрощука,який є майстром сучасного декоративно-прикладного мистецтва і займається чорнодимною керамікою. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 114 | Добавил: SANYA | Дата: 18.05.2021 | Комментарии (0)