Музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культурної спадщини, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.

Тому 21 травня, учні 7-А класу разом з класним керівником відвідали Березнівський краєхнавчий музей. Дякуємо Наталія Трохлюк за дуже цікавий і детальний екскурс в історію нашого краю. Було цікаво дізнатися і про історію самої будівлі-музею, про ремесла, життя та буденні справи наших історичних краян. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 133 | Добавил: SANYA | Дата: 21.05.2021 | Комментарии (0)

20 травня відбувся Національний парламентський урок "Що таке Парламент та як він впливає на моє життя?" організований громадською організацією "Глобал Офіс" та Проєктом ЄС - ПРООН з парламентської реформи. Урок був проведений у форматі онлайн на платформі Zoom. Участь у ньому взяли також учні 9-А класу. В ігровій формі учні не тільки поглибили свої знання щодо діяльності і структури Верховної Ради України, а й отримали відповіді на питання, що їх цікавлять. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 154 | Добавил: SANYA | Дата: 21.05.2021 | Комментарии (0)

Учні 3-го класу: Бондаренко Поліна, Городнюк Іванна, Гречка Анастасія, Грицик Олександр, Дегтяр Катерина, Кальчук Анастасія, Кондратюк Дарія, Натяжко Артем, Савчук Софія Олександрівна взяли участь у цьому конкурсі і отримали дипломи "За творчий підхід до втілення космічних мрій і яскраве бачення майбутнього". (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 128 | Добавил: SANYA | Дата: 21.05.2021 | Комментарии (0)

19 травня учні 8-А класу відвідали Березнівський краєзнавчий музей з нагоди Міжнародного дня музеїв, що відзначався напередодні 18 травня. Під час екскурсії учні дізнались багато нового та цікавого з історії рідного краю. (ФОТО) (Facebook)

Просмотров: 116 | Добавил: SANYA | Дата: 21.05.2021 | Комментарии (0)

Вітаємо наш співочий дует Наталію Михальчук та Олександра Жабчика і їх керівника Іванну Ципан, які представлятимуть Березнівську міську територіальну громаду у ІІ етапі обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні "Юна зірка"!!!

Бажаємо Вам досягнення мрій та перемоги у ІІ етапі конкурсу!!!

Категория: Новини | Просмотров: 151 | Добавил: SANYA | Дата: 21.05.2021 | Комментарии (0)