Категория: Новини | Просмотров: 29 | Добавил: SANYA | Дата: 09.02.2024 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 20 | Добавил: SANYA | Дата: 09.02.2024 | Комментарии (0)

З 05.02 по 09.02 у нашому ліцеї проходив Тиждень початкового навчання. Всі учні і вчителі активно включились і радо виконували кожен пункт плану. Тиждень розпочався з ранкової зустрічі хіт-парадом фізкультхвилинок. Не забували ми і про читання, і про своє ментальне здоров'я,і про відпочинок на свіжому повітрі. Кожна перерва була активною, творчою і продуктивною. Діти розкривали свої таланти: співали патріотичні пісні, читали вірші, малювали, вправлялися з   LEGO, грали в шахи і шашки, проводили тренінги. В останній день Тижня вся дружна спільнота годувала птахів, працювала в " книжковій" лікарні. А учні ГПД креативили на ігровому майданчику. Сніжок зацвів квітами, з'явились чудернацькі птахи і метелики та інша творчість малюків. А охороною цих дивовижних картин поставили Сніговика, який вийшов великим і трішки сором'язливим! (Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 23 | Добавил: SANYA | Дата: 09.02.2024 | Комментарии (0)

Щиро вітаємо вчителя математики та інформатики Олександра ЛАЗАРЦЯ!
Підручник з інформатики для учнів 7 класу, співавтором якого є Олександр Юрійович, отримав гриф Міністерства освіти і науки України.
Бажаємо невичерпного натхнення, міцного здоровʼя та радості від власної праці!

Категория: Новини | Просмотров: 35 | Добавил: SANYA | Дата: 09.02.2024 | Комментарии (0)