01 лютого підведені підсумки обласного етапу всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!», де учні 6-В класу Росошик І., Кухарчук А., та Марковець О посіли перші місця у номінації "Жанрове фото".
Роботи переможців надіслані на наступний етап конкурсу в НЕНЦ України. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 36 | Добавил: SANYA | Дата: 27.02.2024 | Комментарии (0)

9 лютого 2024року підведені підсумки обласних етапів щорічних Всеукраїнських конкурсів "Український сувенір" та "Новорічна композиція".
 Учні нашого ліцею,теж доєдналися до інших 620-ти учасників,і були нагороджені грамотами за 3 та 2 місця у різних номінаціях. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 32 | Добавил: SANYA | Дата: 27.02.2024 | Комментарии (0)