« 1 2 ... 105 106 107 108 »
Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності Бобер відбудеться 8-9 листопада 2015р.
До участі запрошуються учні 2-11 класів.
Детальніша інформація на сайті bober.net.ua
Категория: Новини | Просмотров: 411 | Добавил: SANYA | Дата: 04.11.2015 | Комментарии (0)

" Скажи мені - і я забуду.
  Покажи мені - і я запам2ятаю.
  Дай мені - і я навчуся. "

Категория: Новини | Просмотров: 407 | Добавил: SANYA | Дата: 25.10.2015 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 518 | Добавил: SANYA | Дата: 20.10.2015 | Комментарии (0)

І знову осінь,і знову школа. 1Вересня-справді свято,свято зустрічі зі школою,зі своїми вчителями та одноклассниками. В цей день відкривається перша сторінка шкільного життя для нових мешканців Країни Знань-першокласників. Для них розпочинається черговий етап їхнього шкільного житя-новий навчальний рік. В ЩАСЛИВУ ПУТЬ ПЕРШОКЛАСНИКИ!!!!!!

Категория: Новини | Просмотров: 494 | Добавил: SANYA | Дата: 01.09.2015 | Комментарии (0)

З 2 по 19 червня в ліцеї працював табір «Літечко». Багато різноманітних заходів і екскурсій тут було проведено. Щоб час проводити не тільки весело але й з користю –  учні 5 – А класу з класним керівником Цвенюк О.Б. виготовляли маскувальну сітку для воїнів АТО. Також до них приєднались в процесі роботи вчителі Давидюк В.С. та Кардаш Г.О. Діти 5 – А розуміють, що Україну треба любити вчинками, а не на словах.

За сітку – подяка вчительці гімназії – Мотруніч Т.В.

Категория: Новини | Просмотров: 429 | Добавил: SANYA | Дата: 17.06.2015 | Комментарии (0)

В першому класі відбулася зустріч з лікарем- стоматологом Ширко Світланою Миколаївною.

Лікар розповіла про важливість чищення зубів, здорове харчування, своєчасне звернення до лікаря. Дітки уважно слухали поради стоматолога, а на останок мали змогу особисто задати запитання Світлані Миколаївні.

Категория: Новини | Просмотров: 554 | Добавил: SANYA | Дата: 21.05.2015 | Комментарии (0)

Мама, матінка, матуся, називаю тебе я рідна ненечко моя!

З такими словами в першому класі розпочато заняття за інтересами.

Діти власноруч виготовили плакат, де кожен приклеїв та підписав фото своєї мами!

Категория: Новини | Просмотров: 478 | Добавил: SANYA | Дата: 14.05.2015 | Комментарии (0)

На жаль час бере своє, тому з кожним роком сивочолих ветеранів меншає.

От і найменші ліцеїсти долучилися до славного свята. Ще зранку принесли оберемки квітів. А коли  власноруч зроблені маки почепили на груди, були дуже горді ,що мають таку честь, зустрітися з ветераном війни ,жителькою м. Березне, Бережною Ольгою Леонтіївною.  Яка в 19 років разом з своїм чоловіком Бережним Павлом Васильовичем  пішли захищати Вітчизну,він на фронт, а вона в партизани. Ліси Ковеля, Волині та ліси інших міст стали її домівкою на довгі 3 роки. Після війни Ольга Леонтіївна повернулася в с.Морогно, Зарідчанського району ,де і дожидалася свого чоловіка який попав в полон до фашистів ,а опісля приткнув до партизанів. Ольга Леонтіївна була нагороджена багатьма медалями! Зараз 94-річна ветеранка проживає вже 40 років в м. Березне, і радує нас своєю завзятістю!

Малі ліцеїсти та вчителі  спільно з батьками організували гарні гостинці. Дітки вручили малюнки, квіти ,продукти та солодощі. Задали безліч запитань . Зустріч пройшла в теплій та зворушливій обстановці. Були сльози,і сміх,а головне море позитиву. І ми маємо надію продовжувати і на далі таку благородну справу.

Категория: Новини | Просмотров: 502 | Добавил: SANYA | Дата: 10.05.2015 | Комментарии (0)

Дітки першого класу провели Всесвітній День довкілля. Для порівняння провели цікаву екскурсію на алейки, де могли оцінити стан нашого довкілля.Після чого дітки запропонували самим долучитися до  нашого спільного завдання,збереження всього живого на землі.Для цього на території ліцею було висаджені квіти які малі ліцеїсти спеціально принесли. Малі трудівники були приємно вражені зробленим.

Категория: Новини | Просмотров: 470 | Добавил: SANYA | Дата: 02.05.2015 | Комментарии (0)