« 1 2 ... 104 105 106 107 108 109 »

3 грудня 2015р. учні 10-Б класу в рамках декади правових знань відвідали Березнівський районний суд, де працівники суду провели цікаву та змістовну навчально-пізнавальну екскурсію. В ході екскурсії учні дізнались про функції суду, його структуру та організацію роботи. Також працівники суду люб'язно відповіли на всі запитання учнів щодо особливостей діяльності суду та розгляду судових справ.

Категория: Новини | Просмотров: 390 | Добавил: SANYA | Дата: 05.12.2015 | Комментарии (0)

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України відбулася зустріч з учасником Майдану,  бойових дій на сході України Юрієм Гов’ядовським, начальником відділу молоді та спорту Василем Ящуком та працівником районного комісаріату

Категория: Новини | Просмотров: 411 | Добавил: SANYA | Дата: 04.12.2015 | Комментарии (0)

Нарівні з дорослими плели маскувальні сітки, пекли бійцям АТО пиріжки, збирали продукти харчування й робили обереги, щоб там, на передовій, підтримати наших солдат і ще раз нагадати: хлопці, тримайтеся, ви не самі, ми з вами.

Учні  об’єдналися у потужний фронт допомоги нашій армії, і роблять маленькі дива.

Категория: Новини | Просмотров: 405 | Добавил: SANYA | Дата: 03.12.2015 | Комментарии (0)

Обласний етап Всеукраїнського турніру юних біологів

07-08 жовтня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних біологів. У турнірі взяла участь учениця нашого закладу  Михайлова  Мар’яна.

Вітаємо  з ІІІ призовим місцем Михайлову  Мар’яну та вчителя біології Голотюк Валентину Володимирівну.

Обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів

15 -16 жовтня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів. У турнірі взяв участь учень нашого закладу  Гергелюк Олександр.

Вітаємо  з ІІІ призовим місцем Гергелюка Олександра та вчителя географії Юсковець Тамару Василівну.

Обласний етап Всеукраїнського турніру юних фізиків

23-24 жовтня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних фізиківв. У турнірі взяли участь учні нашого закладуАртюх Владислав, Єрмолін Олексій, Яницький Олег,Гергелюк Олександр.

Вітаємо  з ІІІ призовим місцем Артюха Владислава, Єрмоліна Олексія, Яницького Олега,  Гергелюка Олександра

та вчителів фізики Цимбалюка Володимира  Федоровича та Пастушка Дмитра Ігоровича

Категория: Новини | Просмотров: 443 | Добавил: SANYA | Дата: 24.11.2015 | Комментарии (0)

19 листопада 2015 року учнями 9-А та 10-А класу Березнівского НВК "ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ст." було проведено прибирання у Сквері Слави!

Категория: Новини | Просмотров: 435 | Добавил: SANYA | Дата: 20.11.2015 | Комментарии (0)

В ході проведення Тижня безпеки учасників дорожнього руху класними керівниками проведені бесіди та інструктажі з питань безпеки дорожнього руху,  зустріч учнів 5-х класів з працівником ДАІ Морозом  О. Д. організована  вчителем з основ здоров’я Давидюк В.С. та проведено рейд «Я - велосипедист».

Категория: Новини | Просмотров: 417 | Добавил: SANYA | Дата: 16.11.2015 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 420 | Добавил: SANYA | Дата: 14.11.2015 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 385 | Добавил: SANYA | Дата: 13.11.2015 | Комментарии (1)

День самоврядування дає можливість учням відчути себе дорослішими, перевірити себе на міцність і знання, визначитися з професійними уподобаннями!

Категория: Новини | Просмотров: 406 | Добавил: SANYA | Дата: 13.11.2015 | Комментарии (0)

Акція "Подаруй оберіг солдату"

Воїне, лицарю славний,
Ти зброю тримаєш в руках,