« 1 2 ... 103 104 105 106 107 108 109 »

Новий рік! Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.

Активно працювали у "Майстерні Діда Мороза" всі учні, які прикрасили ліцей новорічними композиціями,  що додало святковості під час проведення заходів.

Новорічні свята – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Діти представляли театралізовані вистави, проводили конкурси, співали і танцювали.

Категория: Новини | Просмотров: 389 | Добавил: SANYA | Дата: 25.12.2015 | Комментарии (2)

Категория: Новини | Просмотров: 463 | Добавил: SANYA | Дата: 23.12.2015 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 397 | Добавил: SANYA | Дата: 22.12.2015 | Комментарии (0)

19 грудня-одна із найочікуваніших дат в році,день,перед якими усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими-свято Миколая.

Усі ми знаємо: тієї ночі як тільки заснемо, миттю прилетить на золотих санях Миколай- з білою бородою, в теплому кожусі,а головне-з великим мішком подарунків.

Ось і маленькі ліцеїсти в надвечір*я  свята Миколая завітали в храм ,де і відбулося щорічне диво.

Після святкових привітань настоятеля, отця Мирослава Синиці, дітки недільної школи показали всім бажаючим цікаву виставу з чудовими ангелятками, природними стихіями  та ін.А першаки прощебетали ніжними голосками чудових пісень на славу Святого.

Категория: Новини | Просмотров: 386 | Добавил: SANYA | Дата: 20.12.2015 | Комментарии (0)

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора - день Святого Миколая. Саме в переддень свята завітав Чудотворець Миколай і до учнів 3 класу. За традицією він прийшов з подарунками. Учні тішили Святого Миколая молитвами, віршами і піснями. Це було справжнє театралізоване дійство. На завершення свята Миколай із ангелами роздали учням довгоочікувані солодощі. А найщиріші побажання отримали артисти, без яких не відбулося б це свято.

Категория: Новини | Просмотров: 408 | Добавил: SANYA | Дата: 18.12.2015 | Комментарии (0)

Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію…

Учні 4-го класу та класний керівник Семенюк А. П. завітали у минуле і відродили традиції українського народу - святкували українські вечорниці. На нашому святі були присутні батьки, бабусі та дідусі четвертокласників, директор закладу та заступник директора з виховної роботи. Після закінчення свята гості поласували смачними стравами: варениками, пирогами та пампушками, які приготували власноруч.

Категория: Новини | Просмотров: 421 | Добавил: SANYA | Дата: 17.12.2015 | Комментарии (0)

7-го грудня 2015 року в ліцеї відбулося військово-спортивне свято присвячене Дню Збройних Сил України. Участь в змаганнях прийняли ліцеїсти 10-х та 11-х класів. Під час свята учасники продемонстрували свої навички в стройовій підготовці, наданні першої медичної допомоги пораненим, знанні стрілецької зброї та історії Збройних Сил України, а також продемонстрували свій рівень фізичної підготовки та прагнення до перемоги під час воєнізованої естафети. Кращими виявились учні 11 Б класу.

Категория: Новини | Просмотров: 413 | Добавил: SANYA | Дата: 08.12.2015 | Комментарии (0)

Малі ліцеїсти з великим задоволенням відвідали районну бібліотеку. Бібліотекар провела малечі цікаву екскурсію поличками бібліотечних надбань. « З книгою дружити- в світі любо жити».

Діти жваво цікавилися книгами ,та журналами, слухали розповіді бібліотекаря,відповідали на запитання,відгадували  загадки. На кінець вихованці гуртка подарували ліцеїстам лялькову виставу «В гості до лисички».

Категория: Новини | Просмотров: 396 | Добавил: SANYA | Дата: 08.12.2015 | Комментарии (0)

Дітки першого класу завітали в гості до музичної школи.

Учні школи підготували гостям музичні номери: гра на баяні, фортепіано, спів, скрипка, гітара саксофон.

Великими оплесками діти зустріли Булку Надійку,та Кондратюк Владу,які є учнями нашого ліцею.

Категория: Новини | Просмотров: 445 | Добавил: SANYA | Дата: 08.12.2015 | Комментарии (0)