Від материнської колискової, від щедрівки,вишитих рушників, традицій та звичаїв, бере витік любов до солов'їної мови.
До дня рідної мови учні  1 та 2 класу підготували цікаві конкурси,пісні та вірші. Діти продемонстрували свої знання з  української мови та свідоме ставлення до своєї націі. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 282 | Добавил: SANYA | Дата: 21.02.2019 | Комментарии (0)

Ні для кого не секрет,що свічка вважається символом тепла, добра та благополуччя.
Вона дарує приємний аромат, зігріває, додає сил.
Ось і першачкам
Економіко-гуманітарного ліцею випала нагода спробувати створити парафінові шедеври.
Від імені батьків учнів та вчителів хочемо висловити подяку ГО,,Особливий кіндер,,та їхньому керівнику Одейчук О.В. за можливість поринути у атмосферу творчості.
Дітки з великим захопленням взялися до роботи. Плавили парафін, готували форми, підбирали аромати та кольори для своїх витворів.
В очікуванні застигання свічок, дітки ласували смачним чаєм та печивом. А кульмінацією майстер-класу було відкриття форми і вийняття з неї цікавинки у вигляді звіряток,сердечок та гарненьких ангелят.
По завершенні майстер-класу, діти дякуючи сказали:,, Що свічечки будуть їхнім оберегом, що запалили радість у душі та будуть нести позитив до їхніх осель,,! (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 399 | Добавил: SANYA | Дата: 21.02.2019 | Комментарии (0)