20 лютого в ліцеї відбувся захід «Зима, яка нас змінила…», підготовлений учнями 9–А класу разом з класним керівником О. Б. Цвенюк, приурочений подіям в Україні, які відбулись у 2013 – 2014 роках. Було згадано хронометраж основних етапів Революції Гідності. З шаною та сумом висловили подяку та захоплення подвигом Героям Небесної Сотні, серед яких і наш земляк –Городнюк Іван Володимирович.                       Пролунала розповідь і про наймолодших – юних ангелів Небесної Сотні – юнаків, яким назавжди залишилось по 17 – 19 років…
     Серед всіх відеоматеріалів, які демонструвались, присутніх особливо зацікавили фрагменти фільму, знятого у 2014 році місцевими волонтерами про березнівчан на Майдані в м.Київ .
     Учні подякували всім, хто відстояв МАЙДАН, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності та патріотизму!
     На захід був запрошений учасник подій Революції Гідності – Перев’язко Микола Євгенович, який поділився спогадами, висловив свої міркування та відповів на запитання присутніх. Діти 9–А, 9–Б та 5–А класів подякували гостю за небайдужість та активну громадянську позицію. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 313 | Добавил: SANYA | Дата: 22.02.2019 | Комментарии (0)

16 лютого у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся фінальний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, на якому Чиберяк Яну, ученицю 5-А класу, було нагороджено дипломом Міністерства освіти й науки України та управління освіти й науки Рівненської облдержадміністрації. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 300 | Добавил: SANYA | Дата: 22.02.2019 | Комментарии (0)