Напередодні Дня рідної мови в ліцеї вчителем української мови та літератури Овдійчук Л.Б. було проведено Всеукраїнський конкурс з українознавства "Патріот". Участь у ньому цьогоріч взяли учні старших класів. По завершеною учні 9-Б класу виготовили стіннівку "Рідна мова - це...", де кожен з них висловив своє ставлення до рідної мови. Бо, як сказав Павло Мовчан: "Людина, яка втратила свою мову, - неповноцiнна, вона другорядна в порiвняннi з носiєм рiдноï мови." (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 287 | Добавил: SANYA | Дата: 26.02.2019 | Комментарии (0)

Категория: Оголошення | Просмотров: 378 | Добавил: SANYA | Дата: 26.02.2019 | Комментарии (0)

Вітаємо

Галагуза Сергія (учня 10-А класу, ІІІ місце, інформаційні технології )

та вчителя інформатики Лазарця О.Ю. з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Категория: Новини | Просмотров: 427 | Добавил: SANYA | Дата: 26.02.2019 | Комментарии (0)

Вітаємо
Шевчука Владислава (учня 9-А класу, І місце, інформаційні технології) та вчителя інформатики
Цвенюк О.Б. з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Категория: Новини | Просмотров: 298 | Добавил: SANYA | Дата: 26.02.2019 | Комментарии (0)

22 лютого учні 7-А класу разом із вчителем Люшиною В.М.підготували та провели І етап конкурсу читців-декламаторів Шевченкової поезії, у якому взяли участь учні різних вікових категорій. Оцінювали виступи Тарасюк Людмила Василівна, Меленчук Тетяна Миколаївна та Науменко Людмила Леонідівна. За результатами конкурсу ІІІ місце посіли Колода Вікторія та Шнайдер Анастасія із 5-Б, Тарасюк Еліна із 6-А, Романович Поліна із 9-Б; ІІ місце - Матвійчук Ангеліна із 5-А, Булка Надія із 6-Б,Новачок Тетяна із 7-А та Шнайдер Наталія із 8-А. Переможцем конкурсу одноголосно визнано Гайдука Артема із 6-А класу. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 330 | Добавил: SANYA | Дата: 26.02.2019 | Комментарии (0)

Україна - це багатостраждальна земля, в історичному календарі якої запалав незгасним вогнем День Героїв Небесної Сотні, який було встановлено у 2015 році з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності у листопаді 2013 року — лютому 2014 року, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
     Саме 20 лютого по всій Україні відбуваються заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. На один з них і було запрошено у районну бібліотеку учнів 7-А класу та їх класного керівника Люшину В.М. Завершився захід покладанням квітів біля меморіальної дошки Івану Городнюку та пам'ятного знака загиблим героям. (Facebook)

Просмотров: 316 | Добавил: SANYA | Дата: 26.02.2019 | Комментарии (0)

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Саме цій даті приурочена тематична виставка учнів 7-А класу

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово!
У барвінки зодягайся, українське слово.
Колосися житом в полі, піснею в оселі,
щоб на все життя з тобою ми запам"ятали,
як з дитячої колиски мову покохали.

Категория: Новини | Просмотров: 300 | Добавил: SANYA | Дата: 26.02.2019 | Комментарии (0)