Категория: Новини | Просмотров: 58 | Добавил: SANYA | Дата: 07.05.2023 | Комментарии (0)

В 9б класі відбулася зустріч-презентація творчості Сергія Гридіна, талановитого українського пимьменника,уродженця Рівненщини,який зараз перебуває на фронті, захищає нашу Україну від окупантів.Він є автором цікавих творів:"Чужий","Не такий","Відчайдушні","Не ангели" та ін. Його книги адресовані дітям та підліткам, але їх із задоволенням чттають і дорослі.С.Гридін -символ нової української підліткової літератури,який формує новий художній стиль ,використовуючи гумор, молодіжний сленг, інтертекстуальні елементи.
Разом з працівниками Березнівської міської публічної бібліотеки Ільїною Н.П. та Левченко О.М.відбулася цікава розмова про творчість митця.
Друзі!Підтримаймо талановитого  земляка та прочитаймо його цікаві книги!

Просмотров: 53 | Добавил: SANYA | Дата: 07.05.2023 | Комментарии (0)

Вітаємо з черговим яскравим досягненням учнів 5В класу та їх натхненного і творчого наставника Ольгу Богданівну ЦИМБАЛЮК!  Учні 5В класу нагороджені дипломомами за 1 місце та 2 місце у Всеукраїнському дистанційному конкурсі «Квітучі таланти» у номінації «Фотомистецтво» з роботами «Метелик Рівненщини» і «Жива вишиванка».
Хай успіх і удача завжди будуть на вашому боці!

Категория: Новини | Просмотров: 53 | Добавил: SANYA | Дата: 07.05.2023 | Комментарии (0)

Вітаємо з перемогою у творчому конкурсі Світлану ЯРМОЛКУ ученицю 10Б класу та її творчого наставника Наталію Володимирівну ЯРМОЛКУ!

Світлана нагороджена дипломом за 1 місце у Всеукраїнському дистанційному конкурсі «Квітучі таланти» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» з роботою «Весняні мотиви».
Нехай ця перемога стане хорошим стимулом і мотиватором для участі у нових конкурсах!

Категория: Новини | Просмотров: 51 | Добавил: SANYA | Дата: 07.05.2023 | Комментарии (0)

Вітаємо учнів 5-В класу та їх керівника Ольгу ЦИМБАЛЮК, які нагороджені дипломом за ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Годівничка»!
Нехай ця перемога радує не тільки вас, але і друзів, рідних та близьких. Пишаємося, радіємо, посміхаємося разом з вами цьому досягненню!!!

Категория: Новини | Просмотров: 50 | Добавил: SANYA | Дата: 07.05.2023 | Комментарии (0)