У 1-А і 1-Б відбулося традиційне свято "Прощавай, Букварику!" До цієї події учні готувалися старанно: декламували вірші, співали пісні, розгадували загадки, танцювали і жартували. Першокласники показали, чому вони навчилися за перший та найголовніший рік свого життя. Період напруженої праці, перших успіхів та невдач. Школярі впоралися з усіма завданнями 1 класу, адже для цього вони доклали багато зусиль. Батьки привітали дітей зі святом і за традицією закладу подарували "Козар" Т. Г. Шевченка — найголовнішу книжку в житті кожного українця. Теплі слова подяки і підтримки отримали першокласники від батьківського комітету та дирекції закладу. Змінюється сам "Буквар", але залишається його головне призначення — вчити дітей читати. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 98 | Добавил: SANYA | Дата: 27.05.2023 | Комментарии (0)