Психологічний стан та психічне здоровʼя є вкрай важливим. Аби подарувати позитивні емоції дітям, що переживають стрес та тривожність, передано набір від ЮНІСЕФ психологу для роботи з учнями.

Категория: Новини | Просмотров: 53 | Добавил: SANYA | Дата: 19.05.2023 | Комментарии (0)

Міжнародний день музеїв світова громадськість відзначає щороку 18 травня

Цей день став чудовим приводом для того, щоб привернути увагу учнів 3 класу до музейної діяльності, де і був проведений урок літературного читання. Учні дізналися про секрети успіху наших випускників та впізнали на експозиційних світлинах своїх рідних.
Музейні уроки дають можливість робити відкриття, навчатись та розвиватись, користуючись досвідом поколінь.

Категория: Новини | Просмотров: 54 | Добавил: SANYA | Дата: 19.05.2023 | Комментарии (0)