1 березня до учнів 10-А класу завітав випускник закладу Артюх Владислав.

Владислав розповів старшокласникам про ЗНО-НМТ, про те, що очікувати при написанні тестів, на що звертати увагу та різні нюанси, які можуть виникнути. Також був огляд різних навчальних закладів, та професій, поділився про свій досвід як в навчанні так і в нинішній професії. Після бесіди - 10-класники разом з Владиславом розібрали тест ЗНО та моменти, які варто взяти до уваги при майбутній здачі тестів.
Учні весело та з користю провели час!

Категория: Новини | Просмотров: 20 | Добавил: SANYA | Дата: 01.03.2024 | Комментарии (0)

Вітаємо з блискучою перемогою вокальний дует учениць Надії БУЛКИ і Ангеліни БОЙЧУРИ та їх творчу наставницю Іванну Сергіївну ЦИПАН!!!
Наш талановитий дует нагороджено дипломом І ступеня у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Моя Україна» (номінація «Естрадний вокал»). Шануємо Ваш багатогранний талант та відданість справі життя. Ви дійсно майстри своєї справи!
Ми пишаємося Вами!

Категория: Новини | Просмотров: 22 | Добавил: SANYA | Дата: 01.03.2024 | Комментарии (0)