Літературно-музична вітальня з нагоди відзначення Всесвітнього дня поезії 21 березня 2024 року. На фото: ліцеїстки 9-Б класу.

Категория: Новини | Просмотров: 17 | Добавил: SANYA | Дата: 21.03.2024 | Комментарии (0)

Відбулась зустріч учнів 5-А, 8-Б та 10-Б класів з експертом по догляду за шкірою голови та волосся Юлією Приходькo, яка ознайомила хлопців та дівчат з особливостями догляду за шкірою голови та волосся в домашніх умовах та показала на прикладі як працюють професійні засоби для догляду. Турбуючись про красу свого здоров'я учні, ставлячи запитання, почули багато рекомендацій та порад про індивідуальні засоби для догляду. В рамках заходу Юлія Валеріївна провела розіграш засобів по догляду за волоссям серед слухачів заходу та зробила кожному учню приємний подарунок від американського бренду LANZA та магазину BOFAЙNO. (Facebook)

Відбулась онлайн зустріч учнів 11-Б класу з представниками Харківського національного університету внутрішніх справ. Викладачі ознайомили учнів з факультетами закладу та особливостями вступу і навчання в університеті в 2024 році. Бажаючих запрошують на навчання.

Категория: Новини | Просмотров: 19 | Добавил: SANYA | Дата: 21.03.2024 | Комментарии (0)